Haber

Gülizar Biçer Karaca, Erdoğan’ın Yarın Denizli Mitingine Vatandaşların Davet Edildiğini Sesli Mesajla Duyurdu: “Toplantı alanını dolduramaz…

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’deki mitingine vatandaşların sesli mesajla davet edildiğini duyurdu. Karaca, “Denizli ziyaretinde miting alanını dolduramadığını gören İl Başkanı Denizlilileri telefonlarına sesli mesaj göndererek mitinge davet ediyor. Denizli’min her birinin telefon numarasını nasıl ve nereden aldınız?” Bunun Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre bir kabahat olduğunu biliyor musunuz?” dedim.

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın Denizli mitinginde vatandaşlar; AKP, Denizli İl Başkanlığı’nın gönderdiği sesli mesajlarla davet edildiğini açıkladı. Karaca dedi ki:

“Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli il teşkilatında panik yaşandı. 28’inde Denizli’ye yaptıkları ziyarette Genel Başkanların miting alanını dolduramadığını gören il başkanı Denizlilileri mitinge davet ediyor. telefonlarını tek tek

Burada sormak istiyorum… Denizlililerimin her birinin telefon numarasını nasıl ve nereden aldınız? Bunun Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre suç olduğunu biliyor musunuz? Denizlili hemşehrilerimizden telefon numaralarına mesaj atıp bu numaraları almak için izin aldınız mı? Tabii ki yapmadın. Hepimiz biliyoruz.

Ama buradan hemşerilerime sesleniyorum. Telefon numaralarınızı izinsiz olarak alan ve Denizlili hemşerilerimin o miting alanına gelmemesinden ciddi endişe duyan AK Parti İl Başkanına, gitmeyerek o gün ağladığınızı göstereceğinizi düşünüyorum. o miting alanı ve ‘Artık bu kadar söz ve kararım’ diyerek.

Karaca, vatandaşlara gönderilen ses kaydını paylaştı. Kayıtta, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 28 Ocak’ta saat 13.00’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı mitinge vatandaşları davet ediyor.

haberbattalgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu