Teknoloji

Vivo S16 Pro Tasarımı Sızdı

çin merkezli in vivo her yıl çıkardığı cihazlarla akıllı telefonlar alanında iddialı olmaya devam ediyor. Teknoloji devi, geçtiğimiz haftalarda yeni amiral gemisi serisi X90’ı bizlerle tanıştırmıştı. Geçtiğimiz ay Dimensity 8100 işlemci ile donatılmış S15 Pro’yu tanıtan firmanın yeni orta segment telefonu olacak. S16 proda merakla bekleniyordu.

Şimdi ise bu cihazla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Pricebaba ve Steve Hemmerstoffer tarafından yapılan sızıntı, cihazın render görüntülerini içeriyordu. Ortaya çıkan görüntüler, cihazın Vivo’nun S serisi geleneğini sürdürerek birinci sınıf telefonları anımsattığını gösteriyor. zarif bir tasarıma sahipgelebileceğini kanıtladı.

Vivo S16 Pro böyle görünebilir

Görüntüleri incelediğimizde ilk olarak ekranın üst kısmına yerleştirilmiş yuvarlak bir selfie kamerası gözümüze çarpıyor. Ayrıca telefonun yan çerçevelerinin yokmuş gibi göründüğü bir tasarımın geleceğini görebiliriz. ekranın AMOLEDOlacağı söylense de şu an boyutu hakkında bir bilgi yok.

Arkasına baktığımızda Çinli teknoloji devi üçlü kamera Kurulumu tercih ettiğinizi görüyoruz. LED flaş dikkat çekerken kameraların yer aldığı adada mat siyah bir tasarımla karşılaşıyoruz. Telefonun sağ tarafında ses ve güç butonları bizleri karşılıyor. Alt kısımda ise USB Type-C bağlantı noktası, mikrofon ve hoparlör bulunuyor. Güç düğmesi normal olduğundan parmak izi tarayıcının ekranın alt kısmına yerleştirilmesi.tahmin etmek mümkün.

Vivo’nun S15 ailesinin yerini alacak yeni cihazının bu ayın sonunda veya 2023’ün başında tanıtılması bekleniyor. Serinin küresel pazarlarda V26 adıyla tanıtılması ihtimali bulunuyor. Ayrıca S16 ve S16e versiyonlarının da Vivo S16 Pro ile çıkış yapabileceğini ve şirketin her üç telefonunda da farklı işlemcilere yer verebileceğini de eklemeden geçmeyelim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu